rekolekcje w Lublinie

Rekolekcje wielkopostne w parafiach i kościołach Archidiecezji Lubelskiej. Program nabożeństw ekumenicznych w Lublinie w 2010 r.

. ii termin 16– 18 listopada 2009r. Rekolekcje poprowadzi dominikanin. Źródło: " http: www. Kuria. Lublin. Pl/www/Rekolekcje_ Kap% c5% 82a% c5%. Rekolekcje na powitanie wiosny. Lublin-Polesie. 19-21 marca 2010. wiĘcej+. w dniu 7 marca 2010 r. Zmarł w szpitalu w Lublinie Ś. p. Ks. Lic. „ Pan dał, Pan zabrał” – to hasło, które narodziło się w czasie zimowych rekolekcji w Lublinie, które trwały w dniach 21-25 stycznia i pozostanie w naszych . w najbliższą niedzielę, 13. 12. 09, w Parafii pw. Dobrego Pasterza w Lublinie rozpoczną się rekolekcje adwentowe-również online!

Rekolekcje adwentowe dla osób niepełnosprawnych, uzależnionych od alkoholu oraz studentów rozpoczynają się w lubelskich kościołach.

Program rekolekcji przedstawia się następująco: program rekolekcji adwentowych. w parafii dobrego pasterza w lublinie. 16-19. xii. 2007 r. niedziela– 16.

W najbliższą niedzielę, 13. 12. 09, w Parafii pw. Dobrego Pasterza w Lublinie rozpoczną się rekolekcje adwentowe, które poprowadzi jeden z czołowych.

W dzisiejszą sobotę (28 marca) w ponad 30 osobowym składzie ekipy ewangelizacyjnej, rozpoczęliśmy rekolekcje parafialne i szkolne w Lublinie. . Poniżej zapis audio rekolekcji przeprowadzonych na poczekajce przez księdza Piotra Pawlukiewicza. Postanowiłem wrzucić te pliki również na. Rekolekcje ks. Pawlukiewicza w Lublinie-część 10. 2916 views. Robertos2008· Rekolekcje ks. Rekolekcje 2009 zs5 lublin. Added to. Quicklist2: 56. Czyli o sŁowie, które pragnie zamieszkać w Twoim życiu 19-21 marca 2010 lublin rekolekcje dla młodzieży żeńskiej ze szkół średnich, studiującej i pracującej
. Serdecznie zapraszamy na spotkania dla studentów prowadzone przez Mariolę i Piotra Wołochowicz wraz z zespołem z Misji Służby Rodzinie w.
Zapraszamy do obejrzenia rekolekcji Ks. Pawlukiewicz w Lublinie. Rekolekcje w mp3. Jan Andrzej Kłoczowski op, Rekolekcje Wielkopostne" Bóg bogaty w miłosierdzie" 20. 03. 2005, homilia-mp3 (2, 37 mb= 7`53``). 5 Mar 2010. Terminy i miejsca, w których odbywają się rekolekcje wielkopostne dla studentów można znaleźć na stronie www. Da. Lublin. Pl. jm.

Zapraszamy na inne niż zwykle rekolekcje w Wielkim Poście. Będą się odbywać częściowo w Lublinie, a częściowo na ścieżkach przyrodniczych Polesia. Medytacje na pierwszy tydzień rekolekcji (18. 02-24. 02). Wielkość: 319 kB· Wielkość: 82 kB. Wspólnota Życia Chrześcijańskiego w Lublinie.
X. Pawlukiewicz Rekolekcje z Lublina-folder z plikami na Chomiku Zatoka• 05 03 2008 k. Mp3, 04 03 2008 i. Mp3. Lublin: rekolekcje wielkopostne w mariańskim seminarium 2010-02-28 20: 28-xkt. Bądźmy świadkami Miłości! w duchu hasła obecnego roku duszpasterskiego. Rekolekcje w Lublinie mają być pod koniec czerwca, na razie zapraszamy na sobotnie. 1. Rekolekcje w Lublinie będą prawdopodobnie tuż po zakończeniu roku. Program Rekolekcji Adwentowych. Parafia pw. św. Michała Archanioła w Lublinie. 13-16 xii 2009r. Prowadzący: ks. Dr Krzysztof Grzesiak. Wyszyńskiego 6 w Lublinie. Niedziela-godz. 16. 00 Eucharystia z nauką rekolekcyjną. Poniedziałek-godz. 18. 00 Eucharystia z nauką rekolekcyjną. Rekolekcje. Jednak niezmiennie za główny i najważniejszy cel rekolekcji przyjmujemy stworzenie okazji do spotkania człowieka z Chrystusem-żywym i kochającym Bogiem. . Jak rozmawiać z mężem lub żoną i jak w ogóle pielęgnować związek. 12 listopada 2008. Rekolekcje dla dorosłych, młodzieży pracującej, bezrobotnej i studentów r ozpoczną się w naszej. Który w tym czasie władze cywilne przyłączyły do Lublina. Portal Agory sa Informacje, wyszukiwarka, katalog, forum. Serwisy lokalne w 20 miastach, serwisy tematyczne-sport, zdrowie, motoryzacja, film, muzyka, . Dobrego Pasterza w Lublinie rozpoczęła rekolekcje adwentowe. Rekolekcje potrwają do najbliższego czwartku i nie byłoby w nich nic. Zycze udanych rekolekcji. Mnie jeszcze na tych nie bedzier ale w pazdzierniku napewno sie spotkamy! Tesknie za tymi weekendami w Lublinie! Rekolekcje odbywają się regularnie w Adwencie i w Wielkim Poście. Duszpasterstwo Akademickie kul ul. Radziszewskiego 7, 20-109 Lublin, tel: 0-81) 5330223. Witryna www. Vitae. Pl prezentuje pomysł na życie w czterech obszarach: miłość, praca, wiara, społeczeństwo, Rekolekcje (Lublin 2008): ks. Piotr Pawlukiewicz. Rekolekcje wielkopostne prowadzone przez ks. Piotra Pawlukiewicza, Lublin, 2-5 marca, Parafia Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka z Asyżu, oo.
. Rekolekcje poprowadził ks. Ryszard Krupa scj, który był 10 lat temu przy powstawaniu duszpasterstwa, a teraz organizuje spotkania w Lublinie.

Świadectwo z przeżytych rekolekcji Jolanty i Ryszarda Zabielskich. Http: www. Oaza. Lublin. Pl/html/sw_ orar_ kowal. Html Paweł Kaniuk www. Lublin. Oaza. Org. Pl.
Największa w Polsce Profesjonalna Internetowa Platforma Dyskusyjna dla farmaceutów i nie tylko. Dyskusje o studiach, lekach, pracy i wiele wiele więcej.

Joanna: Po rekolekcjach w Toruniu z Ojcem Bashoborą i rekolekcjach w Lublinie z Ojcem Josephem Vadakkelem po kolejnej operacji z powodu choroby nowotworowej. Jest to kolejny krok we współpracy dominikanów z Kościołem prawosławnym w Lublinie. Pomysł zaproszenia chełmsko-lubelskiego arcybiskupa prawosławnego poddał. 14-15. 03 Lublin-2 koncerty w ramach rekolekcji dla v i xvi gimnazjum 04. 03-Lublin-Rock' owa Droga Krzyzowa 28. 02 Lublin-koncert-Tydzień. 18 Mar 2010. " Żywy czy papierowy" taki baner otoczony tekturowymi postaciami można zobaczyć przy kościele garnizonowym przy Al. Racławickich.
Rekolekcje dla dziewcząt o modlitwie i rozeznawaniu. franciszkanki misjonarki maryi 24-26 kwietnia 2009, Lublin więcej. Wielkopostne Dni Skupienia. Nawet wspólnie rekolekcje głosili w Lublinie chyba 2002roku. Owszem promowali książkę" Dzikie serce" ale obaj. Zresztą wystarczy otworzyć" Dzikie serce" na. Rekolekcje z Ojcem Joseph' em Vadakkel' em mcbs Lublin 26-27 października 2009 r. Rekolekcje odbędą się w parafii Niepokalanego Serca Maryii i Św. Franciszka. Ks. Grzegorz Trąbka, który objął tę funkcję, tydzień temu poprowadził pierwsze w Lublinie rekolekcje dla bezdzietnych, a od 20 marca będzie prowadził dla.

Archidiecezjalny Dom Rekolekcyjny w Nałęczowie jabluszko. Kuria. Lublin. Pl. Pod wezwaniem Matki Bożej Częstochowskiej. Rekolekcje dla grup, wspólnot i osób. 18 iii 2010 Lublin: rekolekcje duchowieństwa. Rekolekcje duchowieństwa dekanatów: chełmskiego, lubelskiego i zamojskiego prawosławnej diecezji lubelsko. Wśród innych regularnych gestów Ruchu wymienić można inaugurację roku w Częstochowie, rekolekcje (dla młodzieży, studentów, dorosłych), dni skupienia.

Tematem rekolekcji będzie rola sfery emocjonalnej w życiu duchowym. Miejsce jeszcze nieznane, najprawdopodobniej okolice Lublina), zgłoszenia: ks. Przy ulicy Stanisława Staszica 16a w Lublinie będą głoszone rekolekcje wielkopostne przez księdza Grzegorza Śniadocha z Instytutu Dobrego Pasterza. W dniach 25– 27 kwietnia pod hasłem przewodnim„ Modlący się Kościół mistrzem modlitwy” odbyły się ostatnie w tym roku rekolekcje dla stypendystów Fundacji. Rekolekcje z muzyką u dominikanów. 2 marca 2009. w bazylice ojców dominikanów na Starym Mieście. 2008 Urząd Miasta Lublin. Wszelkie prawa zastrzeżone. 17. 15– Powrót do Lublina. Udział w rekolekcjach jest częścią formacji w ramach programu stypendialnego. Uczestnik zobowiązany jest do obecności od początku. Rekolekcje w najbliższą niedzielę, 21 marca, w kościele p. w. św. Portal deon. Pl zaprasza do udziału w internetowych rekolekcjach wielkopostnych.
" Srebrny jubileusz" 25 lat pobytu Sióstr Nazaretanek w par. Najśw. Serca Jezusowego w Lublinie-zobacz galerię zdjęć» rekolekcje adwentowe 13. xii-16. Temu służą organizowane przez nas dni skupienia i rekolekcje (najnowsze. Lat w Wyższym Seminarium Duchownym Zgromadzenia Księży Marianów w Lublinie. Spotkaliśmy się w gościnnym domu sióstr Pasterzanek w Lublinie. u Ojców Misjonarzy Świętej Rodziny, odbyły się rekolekcje na temat reguły życia. . Zapraszamy dziewczyny na rekolekcje w naszym domu w Lublinie, rekolekcje. Rekolekcje będzie głosił ojciec dominikanin z Lublina.
Poznan 21. 09. 2003. Raciborz 19. 10. 2003. Torun: Kosciol" oo. Paulinow" rekolekcje 21. 11. 2003. Lublin (Liceum im. Staszica) xv Przeglad Muzyczny stas.
Informacje o podejmowanych akcjach duszpasterskich, wspólnoty, kościół akademicki, katechezy, rekolekcje, poradnictwo. Klasztor i Dom Studiów w Lublinie.
Za organizację rekolekcji odpowiada proboszcz (nie odpowiada dyrektor szkoły). Kuria Metropolitalna w Lublinie: " Rekolekcje dla dzieci i młodzieży powinny. Ludzkie losy w różnych częściach świata były tematem rekolekcji wielkopostnych dla młodzieży w lubelskim kościele Ducha Świętego. Rekolekcje wygłoszone w kościele akademickim kul-u w Lublinie. o. Wojciech Ziółek sj poprowadzi nas przez pięć spotkań, których źródłem są refleksje oparte . Tagi: rekolekcje pawlukiewicz poczekajka religijne konferencja. Rekolekcje na Poczekajce (Lublin) głoszone przez ks. Pawlukiewicza w Lublinie-część 1. Viewd: 15903. Duration: 598s. Description: Dzień pierwszy rekolekcji-3 marca 2008 r.
Wczaso-rekolekcje dla osób chorych i niepełnosprawnych. Wydział Duszpasterstwa Kurii Metropolitalnej w Lublinie ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 2. 2 Lut 2010. Słowo Boże podczas rekolekcji głosi o. Dr Andrzej Kiejza ofm Cap z Lublina. w programie rekolekcji uwzględniono m. In. Wspólną Eucharystię, . Mieczysław Puzewicz, dając swoim gościom wolną rękę w poprowadzeniu rekolekcji„ bez księdza” w Lublinie swoją drogą do odkrycia Boga. Święcenia diakonatu przyjął w Lublinie 8 grudnia 1990 r. z rąk biskupa Jana. Prowadził szereg serii rekolekcji w wielu parafiach greckokatolickich w.
Zostawił wiele cennych wskazówek, jak w codzienności dorastać do oddania życia za przyjaciół. Prowadzi: o. Jacek Truszczyński op, Lublin. Rekolekcje z bł.
Rekolekcje wygłoszone w kościele akademickim kul-u w Lublinie. o. Wojciech Ziółek sj poprowadzi nas przez pięć spotkań, których źródłem są refleksje oparte. 20 Mar 2010. w Lublinie spotkałem trzech moich kolegów. Przyjechali tam z tych samych pochodów, co ja-śmiał się bp Pieronek. Uczestnicy rekolekcji będą.

Już w grudniu otrzymałem z Lublina przesyłkę z antybiotykami, ponie-Ja nawet nie wiedziałem, że podczas gdy w kościele odbywały się rekolekcje, gdzieś. 25 grudnia 2009– 3 stycznia 2010, Lublin: Porządek nabożeństw. « Odpowiedz#3: Nd, 22. 11. 2009. 26– 28 lutego 2010, Lublin: Rekolekcje wielkopostne.
Rekolekcje tematyczne: " Miłość małżeńska" Lublin Zgł: Anna i Mariusz Śliczniakowie tel. 081/745 02 05. 6-8 lutego d. Przemyska. Duszpasterstwo Akademickie Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Akdemickie rekolekcje wielkopostne w naszej kaplicy rozpoczną się w iv niedzielę. W audycji cztery godziny znanej muzyki z ostatnich dekad. Wiele nagrań wypełniających ten program można także usłyszeć w dziennych audycjach Radia Lublin. 3 Lut 2010. Ściągnij całość http: tiny. Pl/hmpjw Rekolekcje wygłoszone w kościele akademickim kul-u w Lublinie. o. Wojciech Ziółek sj poprowadzi nas.
Serdecznie zapraszamy na doroczne rekolekcje Ruchu Focolari, które odbędą się w Lublinie w dniach 4-7 lipca 2009 r. w Auli Kardynała Stefana Wyszyńskiego.